Zapadłe k/Ustki – noclegi, informacje, wczasy w Zapadłem

Poddąbie

Poddąbie - nadmorska plażaJeśli wybierając się na wczasy nad morzem liczysz na dyskoteki, kluby, gwarne puby – odwiedź Ustkę, Międzyzdroje, Łebę czy Mielno. W Poddąbiu tego nie ma – jest natomiast spokój i cisza. W Poddąbiu jest klika sklepów, klika obiektów gastronomicznych (pizzeria, restauracje, smażalnie ryb, lodziarnia).

Poddąbie to maleńka wprost (po sezonie wakacyjnym przebywa tutaj jedynie kilka rodzin), nadmorska miejscowość turystyczna. Lokalizacja: między Ustką i Rowami, w pobliżu Dębiny.

Poddąbie to taka leśna polana wszędzie wokół rozpościera się piękny las ze starymi bukami, dębami i potężnymi sosnami. Pas rozdzielający miejscowość od morskiego brzegu to jedynie 200 metrów. Następną atrakcją Poddąbia jest wysoki klif, a tuż pod nim plaża, która jak na klifowa jest dość szeroka i nawet latem nie jest zatłoczona. Aby dojść na plażę pod klifem, trzeba zejść schodami, te w Poddąbiu zaopatrzone są w szerokie podesty. Latem wyznaczane jest tu strzeżone kąpielisko – długie na około 100 metrów.

Jeżeli Poddąbie to miejscowość, która spełnia Twoje oczekiwania odnośnie wypoczynku nad morzem – zobacz jakie noclegi w Poddąbiu czekają na Ciebie –> http://www.poddabie.pl/noclegi/wszystkie.

Polecamy:

Domki nad Morzem

domki noclegi nad morzem

Poddąbie Noclegi

Poddąbie noclegi nad morzem

NIECHORZE noclegi w Niechorzu

Niechorze kwatery